ALTIN 275,13
DOLAR 5,8011
EURO 6,4630
BIST 7,6603
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Rize 15°C
Parçalı Bulutlu

DERNEK YÖNETİM KURULU

15.12.2013  tarihinde gerçekleştirilen Genel Kurul Sonucunda 3. dönem yönetim kurulu belirlenmiştir.

 

MELYATDERESİ DERNEĞİ 3.DÖNEM YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu  Asil Üyeleri: Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri:
Alaettin AKTEPE İsmail PEHLİVANLAR
Ömer ASMALI Faruk PEHLİVANLAR
Gülay AKSU  Ahmet Oktay BABAL
Doğan PEHLİVANLAR Sedat AKSU
Yakup ASMALI Yakup YÜCE
Ayhan AYTEPE Emrah ERGENÇ
Muammer BAKIR Oğuz GERDAN.
Sinan ASMALI
Şakir TAFRALI
Denetleme Kurulu Asil Üyeleri: Denetleme Kurulu Yedek Üyeler:
İbrahim KONAN Mehmet Ali UYUMAZ
Mehmet Gürbüz AKSU Barış AKTEPE
Yusuf PEHLİVANLAR

 

 

 

Ad Soyad Alaettin AKTEPE                                                        
Doğum Yeri Merdivenli Köyü / Pazar / Rize
Doğum Tarihi 957
Cep Telefonu 0532 347 38 60
İş / Ev Telefonu
E-mail adresi   alaettinaktepe@windowslive.com
Kişisel Bilgi
 İlk öğrenimimi Merdivenli ilkokulunda tamamladım. Marmara üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi mezunuyum. İstanbul İkitelli Sanayi Bölgesinde Plastik imalat ve yan sanayi ile uğraşmaktayım. Küçükyalı’da ikamet edip Tatilimi her yıl ! RİZE – PAZAR – MERDİVENLİ Köyünde geçirmekteyim. Çalışmalarımızın hayırlı olması dileğiyle, Saygı ve Sevgilerimle…

 

 

Ad Soyad  Gülay AKSU                                                                   
Doğum Yeri  Pazar / Rize
Doğum Tarihi  1976
Cep Telefonu  0532 764 72 53
İş / Ev Telefonu
E-mail adresi   gunay_aksu@hotmail.com
Kişisel Bilgi
04 10 1976 Pazar doğumluyum. İş yaşamına Aksu Denizcilikte başladıktan sonra sektör değiştirerek Aras Sigorta Brokerliğinde sigorta teknik servis sorumlusu olarak başladığım sigortacılık yaşamıma halen daha kadıköyde bir Anadolu sigorta acentesi olarak devam etmekteyim.Memnun değilsen değiştir, en azından değiştirmeyi dene ilkesini kendime yaşam felsefesi edindim, değişiklikte payım olsun diye uzun bir süre siyasetle ilgilendim. Daha sonra sivil toplum kurluşlarında çözüm aradım. Bizim lösemili çocuklar, Açev (anne çocuk eğitim vakfı ) Atatürkçü düşünce derneği ve Geçen profesyoneller derneği gibi sivil toplum kurumlarında çeşitli görevlerde bulundum.

İstanbul pazarlılar birliği ve Organ doku ve hücre nakli derneğinde üyeliklerim devam etmekte.

Melyatderesi Derneğinin bütünüyle birlik ve beraberliği amaçlayan, doğup büyüdüğümüz yerleri güzelleştirmek ve var olan doğal güzellikleri korumak amaçlı çalışmalarına katkıda bulunma şansına sahip olmaktan dolayı son derece memnunum.

 

 

Ad Soyad  Ömer ASMALI                                                           
Doğum Yeri  Pazar / Rize
Doğum Tarihi  1958
Cep Telefonu  0532 317 21 75
İş / Ev Telefonu
E-mail adresi  omerasmali@gmail.com
Kişisel Bilgi
 1958 ylında kuzayca/Pazar’da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi İstanbul’da tamamladıktan sonra Yüksek Denizcilik Okulu’na (İTÜ Denizcilik Fakültesi) girip 1981 yılında mezun oldum. 1981–1986 yıları arasında çeşitli gemilerde çalışıp askerlik görevimi tamamladıktan sonra 1986 Haziran ayında halen görev yaptığım Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Gemi Kurtarma bölümüne kaptan olarak girdim. 2003 yılında gemiden ayrılıp kara görevine başladım. Halen bu görevde yönetici olarak görev yapmaktayım. Asli görevim kaptan olmakla birlikte eğitimi sevdiğim ve rahmetli babamın kendi arkadaşlarını yönlendirmesiyle Üniversite son sınıftan itibaren kaptan olmak veya ehliyetini yükseltmek isteyen birçok kişi ve kuruma kurs verdim (Balıkçılar, motorcular, şehir hatları, liman işletmesi v.b.gibi). Ayrıca kurumumun onayıyla Milli Eğitim Bakanlığı’na ve YÖK’e bağlı okullara eğitici öğretmen ve öğretim görevlisi olarak ders verdim.

 

Ad Soyad  Mehmet Doğan PEHLİVANLAR                              
Doğum Yeri  Pazar / Rize
Doğum Tarihi  1972
Cep Telefonu  0535 494 66 78
İş / Ev Telefonu
E-mail adresi    mehmet-pehlivanlar@hotmail.com
Kişisel Bilgi
 1972 Yılında Pazar da doğdum. Güney köy Avramit te büyüdüm. İlk orta ve lise eğitimimi pazarda tamamladım.1995 yılında İstanbu’la gelerek çalışmaya başladım. Tuzla tersaneler bölgesindeki bir tersanede bölüm amiri olarak çalışmaktayım.

Herkes beni  memleket aşığı yöresini çok seven biri olarak tanır. Başkan Alaettin Beyin çağrısı ile Melyatderesi yönetim kurulunda olmaktan büyük mutluluk duydum. Bundan sona deremiz için elimden geleni yapacağım.

Halen İstanbul’da oturmaktayım. Bekarım

 

Ad Soyad   Yakup ASMALI         
Doğum Yeri  İstanbul
Doğum Tarihi  1979
Cep Telefonu  532 6834080
İş / Ev Telefonu
E-mail adresi   yakupasmali@gmail.com
Kişisel Bilgi
 İlk, Orta ve Lise tahsilimi İstanbul da, üniversite tahsilimi ise Kocaeli de tamamladım. Aslen; yeni ismi Kuzayca olan Suminat’tanım. Anne tarafından Merhum Faik Uyumaz’ın, Baba tarafından Merhum Temur Asmalı’nın torunuyum. Suminat’ta BAYNA’lar olarak ifade edilen sülalenin 3ncü kuşak çocuğu olan Merhum Resul Asmalı’nın oğluyum.  Evliyim. 3 cocuğum var.

2003-2004 yılları arasında Carrefour ve 2005-2011 yılları arasında İstanbul Deniz Otobüslerinde görev yaptım.

2012’den bu yana PEYTEM & MALAYA & YÖRÜNGE isimli grup firmalarında yöneticilik yapmaktayım.

 

 

 

Ad Soyad  Ayhan AYTEPE                    
Doğum Yeri  Pazar/RİZE
Doğum Tarihi  14.06.1976
Cep Telefonu  536 254 01 33
İş / Ev Telefonu
E-mail adresi    ayhanaytepe@gmail.com
Kişisel Bilgi
14.06.1976 Pazar’da doğdum. Örnek köyündenim. Yaşamıma İstanbul Kuzguncuk’ta devam ettim. İlköğretim hayatıma da burada başladım. Okullar kapanır kapanmaz her yaz köye gittim. Ümraniye E.M.Lisesi elektrik bölümünden mezun olduktan sonra K.T.Ü. Rize M.Y.Okulu Makine-Resim-Konstrüksiyon bölümünü kazandım. Okuldaki ilk senemde köyümde kalarak güzel ve yağışlı geçen ilk kışımı yaşadım. 2004’te evlendim.Eğitim hayatından sonra askerlik görevimi bitirerek farklı meslek gruplarında çalıştım. 2005’de Şehir Hatlarında çalışmaya başladım ve halen devam ediyorum.

Bilgisayar kullanmayı ve teknolojiyi takip etmeyi seviyorum.

Köyümü seviyorum ve herkesin de köyünden asla vazgeçmemesini ve yeni nesillere de köylerimizi sevdirmeyi amaç edinmesini istiyorum.

Sevgilerimle…

 

 

Ad Soyad  Muhammer BAKIR             
Doğum Yeri  Rize
Doğum Tarihi  1979
Cep Telefonu  535 5687293
İş / Ev Telefonu
E-mail adresi    muammer_br@hotmail.com
Kişisel Bilgi
Güney (Avramit) Köyündenim. Hasköy ilköğretim okulu ve Kasımpaşa lisesini bitirdim.Babam Bülent BAKIR marangoz, annem ev hanımıdır. İki kardeşim vardır.1996-2001 yılları arasında İhlas Holding’in sigorta, muhasebe ve bilgi işlem bölümlerinde çalıştım. Askerlik nedeniyle ayrılıp 2001-2003 yılları arasında Kıbrıs’ta vatani görevimi yerine getirdim.

2003 yılından bu yana Çukurova Holding bünyesindeki Hobim Bilgi İşlem Aş.’de akıllı kart üretim operatörü olarak çalışmaktayım.

Evliyim 2 çocuğum var. İlgi alanlarım ise, seyahat etmeyi, film izlemeyi, fotoğraf çekmeyi, askeri ve tarihi konularla ilgilenmeyi seviyorum.

Takım çalışmasına uyumlu, çalışmayı seven, çok konuşmayan, dürüst saygılı bir kişiliğe sahip olduğum söylenir.

 

Ad Soyad Sinan ASMALI
Doğum Yeri
Doğum Tarihi
Cep Telefonu
İş / Ev Telefonu
E-mail adresi
Kişisel Bilgi

 

 

Ad Soyad Şakir TAFRALI
Doğum Yeri
Doğum Tarihi
Cep Telefonu
İş / Ev Telefonu
E-mail adresi
Kişisel Bilgi