DOLAR 32,2855 0.04%
EURO 34,7325 -0.02%
ALTIN 2.402,140,09
BITCOIN 2034002-0.69422%
Rize

HAFİF YAĞMUR

21:34

YATSIYA KALAN SÜRE

İftar Organizasyonumuz (13.09.2009)

İftar Organizasyonumuz (13.09.2009)

28 Aralık 2014 18:34
İftar Organizasyonumuz (13.09.2009)
0

BEĞENDİM

İftar Organizasyonumuz 2009

 

Küskünlerin barıştığı, Dostluk ve kardeşliğin pekiştiği bu mübarek ayda sevgiyi çoğaltmak, huzuru ve mutluluğu birlikte yaşamak için 13 Eylül 2009 (Ramazan ayının 24.gününde Aktürk Düğün Sarayı ÜSKÜDAR – İSTANBULda düzenlediğimiz iftar organizasyonu gerçekleştirilmiştir. Davetimize katılan derelilerimize ve konuklarımıza teşekkür ederiz.

Esenkalın…

 

Yakup ASMALI

 

 


 

 

İFTAR ORGANİZASYONU DAVET METNİ

Sevgili Hem derelilerimizin ve kendini hem derelimiz sayan memleketimiz her yöresinden bir şekilde bu mesajı okuyan tüm dost ve tanıdıklarımızın Mübarek Ramazan ayını kutluyor tüm sevdikleri ile sağlıklı huzurlu mutlu bir ramazan ayı geçirmelerini ve aynı güzellik ve coşku ile bayrama kavuşmalarını dilerim.

Bu gün 1 Eylül yaz bitti  son bahar geldi; yağmurların hüznün ayrılığı mevsimi son bahardayız…

 

Bir eylüldü başlayan içimde, Ağaçlar dökmüştü  yapraklarını ,

Çimenler sararmıştı ,Rengi solmuştu tüm çiçeklerin,

Gökyüzünü kara bulutlar sarmıştı,Katar gidiyordu kuşlar uzaklara ,

Deli deli esiyordu rüzgar ,Dağılmıştı yazdan kalan ne varsa ,

Yaşanmamış bir mevsim gibiydi bahar …..

 

Ülke olarak  büyük ve sarsıcı bir ekonomik krizin tam ortasından büyük hasarlar alarak geçmekteyiz. Zor zamanlar yaşamaktayız , sıkıntılı günlerden geçmekteyiz.

 

Kaygılarımızın ortak olduğu bir ortamda ,millî benliğimizden ve millî değerlerimizden başka kaybedecek hiçbir değerimiz yoktur.Bugün günübirlik yaşam arzusu güdüp geleceği hiçe sayan bir topluma sürükleniyoruz…

 

Meylatderesi derneği olarak kaybedilmeye yüz tutmuş ahlaki değerlerin korunması, sahip olduğumuz fevkalade asil kültürün unutulmaması, dünyada eşi ve benzeri olmayan doğal hayatımızın gelecek nesillere aktarılması için çaba sarf etmekteyiz.

 

Bu uğurda güçlenmek, büyük ve ses getirici organizasyonlar düzenleyerek amaçlarımızın gerçekleşmesini arzu etmekteyiz. Amatör ruhla bir araya gelen yönetim kurulu ve kurucu üyelerimizin amacı aynı havayı soluyan aynı güneşte ısınan  eş dost akrabaların bir birini tanıması, organik bağların oluşması, zaten var olan beşeri ilişkilerin daha da güçlenmesi idi …

Bildiğiniz gibi kaybeden takımda kazanan olmaz, başkan ve yönetim ne kadar isterse istesin  eğer ekip çalışmazsa sonuç başarısızlıktır. Dernek üye sayımızın her geçen artarak 500 lere 5000 lere ulaşmasını ve bireysel yeteneklerin birleştirilerek yeni ve yararlı projeleri hep birlikte gerçekleştirmeyi arzu etmekteyiz.

 

Melyatderesi derneği olarak düzenlediğimiz faaliyetlerle hafızalarda tebessüm ederek hatırlayacağımız anılar yaşadık, bundan önceki etkinlikler de olduğu gibi şimdi bir kez daha ramazan ayının kutsal büyüsü içerisinde sevgiyi, dostluğu, kardeşliği paylaşmak üzere düzenlediğimiz iftar yemeğinin büyük bir katılım ile ve coşku içinde geçmesini dilemekteyiz.

 

13 Eylül Pazar Günü Üsküdar Aktürk Düğün salonunda gerçekleştirilecek iftar yemeğinde tüm derelilerimizi aileleri ile birlikte aramızda görmek isteriz.

 

Gel,gel aramıza katıl; biz Hakka gönül vermiş aşk insanlarıyız!

Gel, gel bize katıl da sevgi kapısından içeriye giriver,

giriver ve evimizde bizimle beraber otur….

Gel birbirimizle içten konuşalım..kulaklardan, gözlerden gizli konuşalım…

Madem ki hepimiz biriz, birbirimize dilsiz dudaksız gönülden seslenelim…

 

Madem ki ellerimiz kenetli, gel bu halden bahisler açalım; gel dilimizi tutalım,titreyen gönüllerimizle konuşalım

 

Gülay AKSU

MELYATDERESİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

PUAN DURUMU

O G P

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.