Malumunuz, Ülkemiz seçim Takvimi içerisine girdi.
Derneğimiz kuruluşundan bugüne kadar, Siyasette taraf olmak, Siyasetçilerin yanında yer almak durumlarından dikkatle kaçınmış, Siyaset yapmamayı en birinci ilkeleri arasında saymıştır .
Ancak ; bilinen ve görünen bir gerçek VAR Kİ ..
Memleketimiz Siyasetin Kalbini oluşturan bir lokaysan da yer alıyor ve pek çok hemşerimiz bu sebeple çeşitli siyasi görüşlerin beden bulduğu platformlarda yarışıyor..
Bizler, siyasi görüşü her ne olursa olsun, Hemşehrimiz , Derelimiz veya derneğimiz mensupları arasında Siyasi arenada yarışan tüm vatandaşlarımıza aynı uzaklıkta olmakla birlikte bu demokratik yarışta adaylarımızı tanıtmak , onları çıktıkları bu yolda desteklemek istedik.
Bu doğrultuda, Derelilerimiz arasında 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlerde İlçe Belediyesi Meclis Üyesi Adayı, İl Genel Meclis Üyesi Adayı, Belediye Başkanı Adayı olan hemşehrilerimizin bizimle adaylık süreçlerini paylaşmaları halinde sitemiz ve tüm sosyal medya hesaplarımızda kendilerine yer veririz, Böylece hemşehrilerimize de adaylarımızı tanıma fırsatı veririz
Tüm bilgi ve dokümanlarını yazılır ve görsel olarak dernek iletişim hattına gönderiniz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.